HABER REVİZYON Hakkımızda

30 Mayıs 2012 Çarşamba, 12:48

HABER REVİZYON KİMDİR?

 

2004 yılında yayın hayatına başlayan Haber Revizyon Ulusal Yayın Grubu 2009 yılında ATS Şirketler Grubu bünyesine katılmıştır. Haber ve yayıncılıkta, üç ana alanda hizmet vermektedir.

HRA – HABER REVİZYON AJANS

 

Bağımsız bir yayın grubu olmanın verdiği özgürlük ile, Türkiye ve dünya gündeminde yer alan önemli, gerçek ve doğru haberleri, tarafsız bir şekilde okurlarına aktarmayı ilke edinmiş olan Haber Revizyon Ajans, yayına başladığı günden bu yana basın etiği ve evrensel değerler çerçevesinde yayın yapmaktadır.

Haber portalında, ulusal ve uluslar arası politika, finans, eğitim, sağlık, spor, moda, sinema, tarih, yeme-içme, ilişkiler, teknoloji, astroloji,dekorasyon ve sanat başlıkları altında günlük haberler yayınlanır.

İnternet haberciliğinde kısa zamanda geniş bir okur kitlesine ulaşmış olan Haber Revizyon Ajans, Türkiye’nin önde giden haber ajansları arasında yer almaktadır.

HABER REVİZYON AYLIK ULUSAL HABER DERGİSİ

 

Tüm Türkiye ve dünyada, yurt içi ve yurt dışından 20, 000 abonesine ulaştırılan Haber Revizyon Dergisi, okurlarını konusunda uzman yerli ve yabancı gazeteci, yazar, araştırmacı, akademisyen, doktor ve bilim insanlarının katkılarıyla hazırlanmış, Türkiye ve Dünyadaki gelişmeleri ele alan kapsamlı, gündem haberleri, röportaj ve makaleler ile buluşturuyor.

Bununla beraber, Türkiye’de çalışmaları ile adını duyurmuş önemli vakıf ve dernekler de Haber Revizyon ile işbirliği halinde çalışmaktalar. “Özgürlük Elinizde!” sloganıyla yola çıkan Haber Revizyon, bağımsız, tarafsız ve gerçek habercilik ilkeleriyle, Türkçe ve İngilizce olarak yayımlanmakta.

Haber Revizyon Dergisi, yayın hayatına başladığı günden itibaren yapmış olduğu özel haber dosyaları ve sanatçı, iş dünyası, siyasi röportajları ile okuyucu kitlesini genişletmeye devam ediyor.

Politika, sanat, sağlık, moda, eğitim, iş dünyası, teknoloji, spor, otomobil, tarih gibi pek çok farklı başlık altında; çarpıcı haberlerin, röportajların ve makalelerin yer aldığı Haber Revizyon, renkli tasarımı ile de Türkiye’deki “haber dergisi” anlayışını “herkesin okuyabileceği bir haber dergisi” anlayışı ile değiştirmeyi amaçlıyor.

Haber Revizyon Dergisine www.haberrevizyondergi.com, Türkiye’de ki en yaygın kullanılan online dergi sitesi “E-mecmua”, Dünya çapında hizmet veren 20 milyon üzeri kullanıcısı olan Amerika’nın en çok kullanılan online dergi platformu “Magzter” ve Turkcell Dergilik uygulaması ile mobil cihazlarınıza indirip ulaşabilirsiniz.

RADYO HRA

 Radyo HRA 2014 Şubat ayında ATS Grup Bünyesinde yayın hayatına başlamış, www.radyohra.com üzerinden dinleyicileri ile buluşan, dinlerken keyifli vakit geçirebileceğiniz web radyosudur.

HABER REVİZYON – TV

ATS Grup bünyesinde, Haber Revizyon Medya’ya bağlı Haber Revizyon TV’de magazin, spor, eğlence, ekonomi, sanat ve haber programlarını izleyebilirsiniz.

Haber Revizyon TV’ye istediğiniz yerden, istediğiniz zaman internet bağlantılı bilgisayar ve mobil cihazlarınızdan bağlanıp izleyebilirsiniz.

Haber Revizyon Ulusal Yayın Grubu Yasal Temsilcileri:

İmtiyaz Sahibi             : ATS GRUP Adına R.Aytekin TÜRKER
Yazı işleri Müdürü     : R.Aytekin TÜRKER

 

www.haberrevizyon.com

 

www.haberrevizyondergi.com

 

www.radyohra.com

www.hratv.tr