Demirören’den Çarpıcı Sözler

07 Ocak 2018 Pazar, 18:08

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Temsilciler Kurulu tarafından düzenlenen 2017-2018 sezonu Devre Arası Temsilciler Semineri’nin resmi açılışı yapıldı.

 

Riva’da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’ndeki seminerin açılışına, TFF Başkanı Yıldırım Demirören, başkan vekilleri Servet Yardımcı, Hüsnü Güreli ve Ali Dürüst, yönetim kurulu üyeleri Cengiz Zülfikaroğlu, Ali Düşmez, Mustafa Çağlar, Alaattin Aykaç, Mete Düren ve Fuat Guguloğlu, genel sekreter Kadir Kardaş, Temsilciler Kurulu Başkanı Abdurrahman Arıcı ve Tahkim Kurulu Başkanı Halit Fahri Gültekin katıldı.

 

Yıldırım Demirören, törende yaptığı konuşmada, temsilcilerin, futbol ailesinin önemli bir parçası olduğunu dile getirerek, “TFF olarak amacımız Türk futbolunu en üst noktaya taşımak. Bunu yaparken de sizlere büyük görevler düşüyor.” dedi.

 

“Sizler beni, yönetim kurulu arkadaşlarımızı ve federasyonumuzu temsil ediyorsunuz. Bizler sizlere büyük bir emanet ve güven mührünü teslim ediyoruz. Bu nedenle sizlerin her hareketi bizleri bağlıyor, raporlarınız bizleri yönlendiriyor.”

Kaynak: internethaber

HRA – Haber Revizyon Ajans

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...