Kenan İmirzalioğlu’nun Yeni Dizisi

görüntüleme, 27 Aralık 2017 Çarşamba

Merakla beklenen ve birinci bölümü yeniden çekilen Mehmet Bir Cihan Fatihi için geri sayım başladı.

 

Ocak ayında başlaması beklenen Mehmed Bir Cihan Fatih birinci bölüm fragmanı yayınlandı mı ne zaman ekrana gelecek? Mehmed Bir Cihan Fatih detaylarına gelin yakından bakalım.

 

Kanal D, 2018 yılına damgasını vuracak “Mehmed Bir Cihan Fatihi” dizisi için geri sayıma başladı. Fatih Sultan Mehmet’i Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı iddialı proje, ocak ayında ekranda olacak. Dizi tutkunları, Kanal D’nin iddialı projesi “Mehmed Bir Cihan Fatihi”ni büyük merak ve heyecanla bekliyor. Fatih Sultan Mehmet’e hayat veren Kenan İmirzalıoğlu’nun diziden yansıyan ilk görüntüleri, bu merakı daha da perçinledi. Ünlü oyuncunun Osmanlı tuğralı yüzüğüyle yer aldığı dizinin ilk afişi de sosyal medyada büyük ilgi çekti. Peki dizinin başlama tarihi belli oldu mu?

 

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK? Mehmed Bir Cihan Fatihi’nin ne zaman başlayacağı henüz belli olmadı. İddialara göre Mehmet Bir Cihan Fatihi çarşamba günleri ekrana gelecek. Böylece diğer tarihi dizisi Diriliş Ertuğrul ile rakip olacak.

 

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ BİRİNCİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?
Dizinin afişinin yayınlanmasıyla birlikte izleyiciler merakla dizinin birinci bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor. Kanal D’ye baktığımız zaman ise dizinin birinci bölüm fragmanının henüz yayınlanmadığını görüyoruz.

 

Kaynak: internethaber

HRA – Haber Revizyon Ajans

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...