İbrahim Tatlıses Yemek Yedirdi

31 Ağustos 2017 Perşembe, 19:33

Suriye’deki iç savaştan kaçıp Türkiye’ye sığınan küçük kızın aç olduğunu gören İbrahim Tatlıses, sürpriz misafirinin karnını doyurdu ve insanlara yardım çağrısında bulundu.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, Suriye’deki iç savaştan kaçıp Türkiye’ye sığınan küçük kızın aç olduğunu görünce dayanamadı. Küçük kızı lokantasında misafir edip karnını doyuran Tatlıses, Instagram hesabından fotoğraf paylaşarak gönülleri fethetti.

”NEDEN BİR TAS ÇORBAYI ÇOK GÖRÜRÜZ”

İbrahim Tatlıses, Suriyeli bir kız çocuğuna yemek ikram etti. O yemekten bir kare de paylaşan ünlü sanatçı fotoğrafın altına şu notu düştü: “Bu hanım kızımız Suriye’nin Halep şehrinden göçe zorlanmış, memleketini bırakıp gelmiş çünkü çaresiz… Adı Emine, Allah göstermesin bu kızın yerinde benim kızım Elif de olabilirdi. Bir saniye sonrasını kim tahmin edebilir? Neden bizler bu insanları dışlarız, neden bir tas çorbayı onlara çok görürüz? Emine’nin karnı aç ve onun gibi nicelerinin… Kim ister böyle yaşamayı? Düşünebiliyor musunuz evi yok, barkı yok, bir lokma yiyecek ekmeği yok… Gelin birlik olalım, bu gariplerin zehir olmuş dünyalarını biz de zehir etmeyelim… Hiçbir şey kaybetmeyiz ama elimizden geleni yapmazsak bu masum çocukların bir damla gözyaşının hesabını veremeyiz…!!!”

Kaynak: İnternethaber

HRA – Haber Revizyon Ajans

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
porno