Fatma Şahin Gözyaşlarını Tutamadı

31 Ağustos 2017 Perşembe, 09:08

GAZİANTEP Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, annesi Perihan Kıymık’ın kendisini okutmak için Antep işi işlediğini anlattığı sırada gözyaşlarını tutamadı, duygu dolu anlar yaşayan Şahin’in sözleri, boğazında düğümlendi.

GAZİANTEP Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (GASMEK)’nda eğitim alarak 2017 Lisans Yerleştirme Sınavı’nda başarılı olan öğrencilerle Şato Restoran’da buluştu.

ŞAHİN:SOSYAL DEVLETİ ÖNE ÇIKARDIK

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, 16 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde çıktıkları yolda önce insan dediklerini vurgulayarak, “‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın, insanı yücelt ki devlet yücelsin’ desturu her zaman yol haritamız oldu. Eğitimde, sağlıkta, adalette önce ‘insan’ dedik. O güzel çatının her birini ilmek ilmek dokuduk. Anayasamızda, ‘Türkiye Cumhuriyeti, demokratik, laik, sosyal bir hukuk devletidir’ der! Ama sosyal devlet nedir? Mağduru, muhtacı, yetimi, yoksulu gözeten onlar için fırsat eşitliği veren devlet olduğunu cumhurbaşkanımızın liderliğinde görmeye başladık.

Kaynak: İnternethaber

HRA – Haber Revizyon Ajans

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
porno