Harun Kolçak Neden Hastanede?

görüntüleme, 17 Haziran 2017 Cumartesi

Şarkıcı Harun Kolçak, geride bıraktığımız yıl prostat kanseri ameliyatı sonrasında bağırsaklarının enfeksiyon kapması teşhisi nedeniyle hastaneye kaldırılmış ve uzun süre yoğun bakımda kalmıştı.

Bu süre boyunca sevenlerinin bir gün bile başından ayrılmadığı Harun Kolçak üç aylık bir tedavinin sonunda geride bıraktığımız yıl eylül ayında taburcu edilmişti. Hastaneden çıkar çıkmaz son albümü üzerine yoğunlaşan ve birçok yerde de sahne alarak hayranlarıyla hasret gideren Harun Kolçak, yeniden hastaneye yattı.

Harun Kolçak, bir kez daha ameliyat masasına yatacağı iddialarına sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla cevap verdi. Hastane yatağında çektiği bir videoyu durumuyla ilgili sevenlerini haberdar etmek adına paylaşan Kolçak, şunları söyledi: “Hastaneden görüntüleri özellikle paylaşıyorum… Her şeyin yolunda gittiğini sizlere göstermek için, birkaç gün süren rutin kontrollerim oluyor ben de bu süreci hastanede geçirmek istedim. Çünkü Ramazan sonrası yoğun bir konser maratonum olacak o yüzden de biraz dinlenmek adına bu kararı aldım”.

Hayranlarına seslenen 61 yaşındaki Harun Kolçak, “İnşallah Ramazan’dan sonra yoğun konser programımız var. Her şey yolunda merak etmeyin. İlginize çok teşekkür ediyorum, sizleri seviyorum” şeklinde konuştu.

Ünlü oyuncu Eşref Kolçak‘ın oğlu olan Harun Kolçak geçen yıl prostat kanserine yakalanmıştı. Ünlü sanatçı Acıbadem hastanesinde ameliyat olmuş ve zor günler yaşamıştı. Harun Kolçak yeniden hastaneye yatınca kanseri mi nüksetti sorusu gündeme geldi. Kolçak ‘korkulacak bir şey yok’ diyerek endişeleri giderdi.

Kaynak: İnternethaber

HRA – Haber Revizyon Ajams

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
porno