Adele Yanan Binaya Gitti

görüntüleme, 16 Haziran 2017 Cuma

Geçtiğimiz günlerde İngiltere’nin başkenti Londra’nın Kuzey Kensington semtinde “Grenfell Tower” isimli 24 katlı binada çıkan yangında 12 kişi hayatını kaybetmişti.

Söndürülmesi 9-10 saat süren yangın sırasında ünlü sanatçı Adele‘nin olay yerine geldiği görüntüler ortaya çıktı.

İngiliz şarkıcı, kendini göstermeden yangın yerine giderek hayatını kaybedenlerin ailelerini ve hayatta kalanları teselli etti.

Adele’in hayranlarının açtığı bir sosyal medya hesabında, “Adele buralardaydı ve herkese sarılarak teselli etmeye çalışıyordu” notu yer aldı.

Bir Twitter kullanıcısı da Adele’in yangın yerindeki fotoğraflarını paylaşarak, “Senin gibi alçakgönüllü ve samimi bir insanlar aynı ülke vatandaşı olmaktan gurur duyuyorum” yazdı.

Bir başka sosyal medya kullanıcısı, “Adele Grenfell Tower’a gitti ve bununla ilgili tek kelime söylemedi. Bu onun ne kadar samimi olduğunu kanıtlıyor. Adele bir melek, cenneti hak ediyor, çok büyük bir kalbi var” notunu paylaştı.

Adele, mart ayında da Westminster’da beş kişinin öldüğü, 40 kişinin yaralandığı terör saldırısı sonrası yas tutmuş, Yeni Zelanda’daki konserinde şunları söylemişti:
“Bugün benim memleketim Londra’da terör saldırısı oldu. Şu an dünyanın öbür tarafındayım ve onlardan bizim ışığımızı görmelerini ve bizi duymalarını istiyorum. Vatanımda olmamak çok garip, bugün tek istediğim vatanımda, arkadaşlarım ve ailemle olmak. Hepsi iyi ama ölenler var, onlar iyi değil, dolayısıyla ışıklarımızı onlara adayalım.”

Kaynak: İnternethaber

HRA – Haber Revizyon Ajans

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
porno