Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi Yakalandı

görüntüleme, 12 Haziran 2017 Pazartesi

Haluk Bilginer’in, meslektaşı Zerrin Tekindor’la ilişkisini noktalamasının ardından eski eşi Aşkın Nur Yengi ile barıştığı iddia edilmişti.

 

Her iki taraftanda bu haberlere dair herhangi bir açıklama gelmemişti. Ancak dedikodular doğru olabilir. Çünkü Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi havaalanında birlikte görüntülendi.

ÇİFTE KUTLAMA YAPACAKLAR

Çift, haberlerin ardından ilk kez birlikte görüntülendi.

Barışmalarını ve kızları Nazlı’nın karnesini Miami’de kutlama kararı alan Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi, önceki gün Atatürk Havalimanı’nda objektiflere takıldı.

Bayrama kadar tatil yapacakları öğrenilen ikili, ilişkileriyle ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

Zuhal Olcay’dan boşandıktan sonra uzatmalı sevgilisi Aşkın Nur Yengi ile evlenen, ondan da 2012’de boşanan Haluk Bilginer’in, aynı tarihlerde meslektaşı Zerrin Tekindor ile aşk yaşamaya başladığı ortaya çıkmıştı.

Aşkın Nur Yengi’nin bir röportajında “Beni bugüne kadar bir tek ihanet üzdü” demesi, Bilginer’in Yengi’yi, Zerrin Tekindor ile aldattığı şeklinde yorumlanmıştı.

Önce çiftin ayrılıklarına Zerrin Tekindor’un oğlu Hira’nın neden olduğunu söylenmişti. Bilginer’in ‘Arzu Tramvayı’ isimli oyununda yönetnmen koltuğuna oturmaya hazırlanan Hira Tekindor, usta oyuncudan geçer not alamayınca başka isim arayışına girildi. Bu durum çiftin arasını açtı.

Kaynak: İnternethaber

HRA – Haber Revizyon Ajans

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
porno