Son Dakika
28 Kasım 2017 Salı
HRA TV
HRA TV
ATS Güvenlik Sistemleri
ATS Güvenlik Sistemleri

Saffet Sancaklı Arda Turan’ı Eleştirdi

09 Haziran 2017 Cuma, 19:17

Saffet Sancaklı TBMM Genel Kurulu’nda TFF’yi eleştirdi!

 

Sancaklı, “Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetimi acil şekilde köylerine dönsünler” dedi. Arda Turan da eleştirilerden nasibini aldı.

MHP’nin eski Milli Takım oyuncusu Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Milli Takım’ı taşıyan uçakta takım kaptanı Arda Turan’la spor yazarı Bilal Meşe arasında yaşanan olayı T24’e değerlendirdi.

 
Arda Turan’ın olayın ardından takım kaptanı olarak kamuoyundan özür dilemesi gerekirken, Milli Takımı bıraktığı açıklamasına çok bozulduğunu söyleyen Sancaklı, “Arda’ya bu konuda çok kızgınım. Sen kimsin de neyi bırakıyorsun, Türk milli takımını kimse bırakamaz. Türk mili takımına gelinir, hizmet ederiz süremiz dolduğu zaman biz gideriz yerimize başkası gelir hizmet eder” dedi.

 
Yakın çevresinin bazı konularda Arda’yı ‘gazladığını’ ifade eden Sancaklı, “Ama herhalde Arda’yı gazlıyorlar, şu anda yıllardır var milli takım dördüncü torbada kurada çekiliyor. Dördüncü torba ne demek biliyor musunuz, dördüncü torba en son torbadır, biz o torbadayız, bizim futbol değerimizi gösteriyor. Ne oldu Arda bizi Avrupa şampiyonu mu yaptın? Yapsan ne olur, milli değerler, manevi değerler her şeyin üstündedir” diye konuştu.

 
Futbol Federasyonu yönetimini de eleştiren Sancaklı, daha önce Genel Kurul kürsüsünden söylediği ‘Defolup gitsinler’ sözünü hatırlattı ve “Bu yalı çocuklarının Türk futbolundan uzaklaşması lazım” dedi.

 

“Bilal Meşe benim 25 yıllık arkadaşım”

 

 

Bu olay bir kere çok üzücü bir olay çok üzücü bir olay hem Arda Turan hem de Bilal Meşe tarafından bakıyorum. Bilal Meşe benim 25 yıllık arkadaşım iyi tanıdığım bir insan. Hayatı boyunca herhangi bir yazısında ne hakaret gördüm ne bir yalan haber gördüm. İyi bir spor gazetecisidir. Arda Turan buna daha önceki yazısından dolayı saldırmış, Arda’nın bu yaptığını savunacak bir tane insan çıkmaz. Her taraftan yanlış; bir defa milli takım kaptanı, mimi katık kafilesi uçağında konsantreyi bozacak bir şey yapmaz.

 

Kaynak: İnternethaber

HRA – Haber Revizyon Ajans

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
porno