İşe Çaycı Olarak Başladı Cinsel İstisma’ya Uğradı!

CİNSEL BİRLİKTELİK TEKLİF ETTİ

20 Temmuz 2016 Çarşamba, 11:45

Eskişehir’de çaycılık yapması için aldığı 17 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu ileri sürülen iş yeri sahibinin yargılanmasına başlandı.

 

Eskişehir‘de çaycılık yapması için aldığı 17 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu ileri sürülen iş yeri sahibinin yargılanmasına başlandı.

CİNSEL BİRLİKTELİK TEKLİF ETTİ

Olay, 3 Ocak 2016 tarihinde Şirintepe Mahallesi’nde meydana geldi. Yıkım ardiyesi olan E.K.’den odun alan K.F., 17 yaşındaki kardeşine F.N.F.’nin iş aradığını söyledi. Bunun üzerine E.K., kendisinin çaycı aradığını söyledi. Çaycı olarak işe başlayan F.N.F.’nin bir süre sonra iş yeri sahibi E.K.’nin ilk önce sözlü tacizine uğramaya başladığı ileri sürüldü. Ardından F.N.F., ile cinsel içerikli konuşmaların yanı sıra elle cinsel istismarda bulunan E.K.’nın, 17 yaşındaki F.N.F.’ye kıza cinsel birliktelik teklif ettiği iddia edildi. Yaklaşık 15 gün çalışan F.N.F., cinsel istismara dayanamayarak ablasına durumu anlattı. Ardından karakola giden aile iş yeri sahibinden şikayetçi oldu.

MAHKEME TARİHİ ERTELENDİ

Konuyla ilgili açılan davanın yargılanmasına 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde başlandı. Görülen ilk duruşmada sanık E.K., hazır bulunurken, cinsel istismara uğradığı ileri sürülen F.N.F. ile ablası K.F. katılmadı. Duruşmada ifade veren E.K., kendisine iftira atıldığını ileri sürerek, “Kendilerini tanırım. Bana iftira atıyorlar. Benden para istediler. Vermeyince böyle bir şeyi ortaya attılar.” dedi. Mahkeme heyeti F.N.F.’nin dinlenmesi için duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HRA-Haber Revizyon Ajans

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...