Cinsel İlişki Sırasında Yuttu!

Ameliyat ile çıkarıldı!

01 Haziran 2016 Çarşamba, 11:21

Apandisit semptomlarıyla hastaneye gelen kadını hemen ameliyata alan doktorlar, kadının apandisinden çıkan prezervatif parçasını görünce şoke oldu.

 

Daily Mail’de yayınlanan habere göre; Kamerun’da bir kadının apandisinden prezevatif çıktı. Karın ağrısı ve bulantıyla hastaneye gelen kadında apandisit olduğunu düşünen doktorlar, kadını acilen ameliyata aldılar.

DOKTORLAR GÖZLERİNE İNANAMADI

Hastaneye geldiğinde 26 yaşındaki kadının karnı şişmişti ve ateşi vardı. Apandisit sonucuna varan doktorlar, apandisi patlamadan ameliyata aldılar. Ameliyat sırasında, apandise sıkışan prezervatifi görünce gözlerine inanamadılar.

PREZARVATİFİ YUTTUĞU ORTAYA ÇIKTI

Ameliyattan sonra uyanan hasta, 2 hafta önce cinsel ilişki sırasında yanlışlıkla prezervatif yuttuğunu söyledi. 5 gün sonra tuvalette birkaç parçasını görmüştü ancak semptomların sebebinin bu olabileceği aklına gelmemişti.

Doktorlar prezervatifin parçalara ayrılıp vücudunda dağılmış, bir parçasının da apandisine takılmış olabileceğini düşünüyor. Parmak gibi bir uzantı olan apandis, bağırsakların sağında yer alıyor ve bazı maddeler orada takılıp kalarak iltihap ve enfeksiyona sebep olabiliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HRA-Haber Revizyon Ajans

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...