Defne Samyeli Ve Başbakan Arasında ‘Muta Nikahı’ İddiaları!

görüntüleme, 20 Mart 2014 Perşembe

Sosyal medyada Başbakan Erdoğan ile Defne Samyeli’nin muta nikahı kıydırdıkları iddiaları gündemi salladı, Twitter’da dönen iddialara göre Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Defne Samyeli arasında muta nikahı yapılmış.

Türkiye’nin önemli haber spikerlerinden Defne Samyeli ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan arasında geçtiği belirtilen iddialar sosyal medyada hızla yayılıyor. Twitter’da dönen iddialara göre Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Defne Samyeli arasında muta nikahı yapılmış.

TÜİK İLE DAVALIK OLMUŞTU

Defne Samyeli geçtiğimiz aylarda Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) ile davalık olduğunda gündeme gelmişti. TÜİK anketine yardım edemeyeceğini söylediği için 923 lira para cezası kesilen ünlü spiker, “Evimize gelen misafire ne ikram ettik, bize maliyeti ne, nereden ne aldım ne kadar aldım tarzı birçok soru vardı. Umumi tuvalete giderken ne kadar para harcadığımız bile soruluyordu” demişti.

DİNLENEN İSİMLER ARASINDAYDI

Samyeli’nin ismi, Selam Terör Örgütü soruşturması kapsamında dinlendiği iddia edilen binlerce kişilik listede de geçmişti.

Defne Samyeli ise ahlaksız dedikoduyla ilgili canlı yayında açıklama yaptı. Ünlü spiker şunları söyledi:

“Çok öfkeliyim, çok üzüntülüyüm. Sosyal medyada kişilik haklarım ayaklar altına alındı. Beni ailemi, çocuklarımı çok rencide eden iddialar ortaya atıldı… Bunların özel bir yöntemle özellikle yayıldığını farkettik.. Tabi ki mesnetsiz iddialar. İçeriğine girmek dahi istemiyorum. Kasıtlı yapıldığını düşünüyorum. Bir gündem değiştirme çabası olabilir.. Bilim suçları kapsamında yarından itibaren ‘iddia ediliyor’ diye yayanlar hakkında dahi dava açıyorum. Kimsenin beni rencide etmeye çocuklarımı ağlatmaya hakkı yok. Her şerden bir hayır çıktığını da düşünüyorum..”

Defne Samyeli uğradığı lince twitter üzerinden de yanıt verdi. İşte yazdıkları;

 

HRA-Haber Revizyon Ajans

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
porno